صفحه اصلی / مای فکس Myfax

 دستگاه فکس سرور مای فکس جهت مکانيزه کردن عمليات فکس در سازمان مي باشد به گونه اي که کليه دستگاههاي فکس قدیمی و سنتی را از درون سازمان حذف نموده و می توان به جای آن ها از مای فکس استفاده نمود که  قابليت فکس را به صورت ديجيتال براي کليه خطوط فراهم مي نمايد، همچنين با ايجاد روند هاي هوشمند و ديتابيسي جهت توليد فکس هاي مورد نياز تماس گيرندگان، سازمان را به سمت کاهش هزينه ها و ارائه سرويس هاي الکترونيکي سوق مي دهد.

 

 

محصولات فکس سرور مای فکس myFax دارای کاربری بسیار آسانی بوده و کاربر بدون نیاز به هیچگونه نرم افزار اضافه ای می تواند فکسهای خود را از طریق Browser خود دریافت و ارسال نماید . همچنین با سازگاری کاملی که این سیستم با سرویسهای مختلف Email دارد ، این امکان را فراهم می کند تا کاربر بتواند فکسهای خود را از طریق برنامه های  مدیریت ایمیل مانند Outlook  ارسال و دریافت کند . این راهکار می تواند به عنوان مکمل سیستمهای اتوماسیون اداری نیز در سازمان شما فعال باشد تا مدیریت فکسهای سازمانی را بر عهده گرفته و آنرا در سیتمهای اتوماسیون به گردش در آورد .  شما به عنوان مدیر شبکه ، کابل تلفن ، کابل شبکه و برق را به فکس سرور متصل کرده آن را روشن می کنید . سپس  بر اساس رنج  شبکه خود به آن IP اختصاص داده ، کاربران خود را در سیستم تعریف کرده و  از آن استفاده می کنید.  دستگاههای فکس سرور myFAX دارای حافظه داخلی بوده و همه فکسهای ارسال و دریافت شده را در خود ذخیره می کند .  حجم ذخیره سازی فکسها با توجه به نوع فشرده سازی مخصوصی که دارد از 20.000 تا 40.000 برگ در مدلهای مختلف می باشد .
دستگاههای فکس سرور مای فکس  myFax علاوه بر مشخصه های فنی خاصی که هر مدل دارد براساس تعدا خطوط تلنفی مورد پشتیبانی که 1 ، 2 و 4 خط می باشد ، در سه مدل myFax 150 – myFax 250 – myFax 450 ارائه شده است