مقالات /فکس سرور

» دستگاه فکس سرور my fax

دستگاه فکس سرور Myfax بوسیله برقراری ارتباط با خطوط تلفن PSTN امکان دریافت و ارسال فکس را برای ما فراهم می کند . این دستگاه بوسیله کابل شبکه به شبکه Lan متصل شده و پس از دریافت IP می توانید کنترل و مدیریت آن را در دست داشته باشید . اتصال این دستگاه به شبکه ، این امکان را فراهم می آورد تا هم از طریق نرم افزار هم از طریق Browser و با وارد کردن IP دستگاه ، در هر کجا که باشید ضمن مشاهده فکسهای دریافتی خود در کنسول تحت وب آن امکان ارسال فکس را نیز داشته باشید . این دسگاه می تواند فکسهای دریافتی را از راه e-mail برای شما ارسال کند .

 
مدلهای مختلف فکس سرور Myfax  برای شرکتهای مختلف اعم از شرکتهای کوچک ، سازمانهای متوسط و بزرگ و حتی استفاده های شخصی ، تولید شده است . همچنین در شرکتهای که دارای دفاتر مختل می باشند می توان از طریق WAN  ارتباط بین آنها را برای انتقال فکس برقرار نمود . 
سری Sفکس سرور my fax   از طریق تکنولوژی فکس Super G3  با  سرعتی بالا معادل  v34/33.6k و فشرده سازی  فکس JBIG  به شما سرویس میدهد  که  در مقایسه با ماشین های فکس سنتی  زمان ارسال و دریافت فکس را به نصف کاهش می دهد و در نتیجه سرعت ارسال و دریافت را تا دو برابر افزایش می دهد .

 

 

منبع : مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران

تهیه کننده : بخش فنی

تاریخ درج : ۱۳۹۱/۸/۱۱